O mnie

 Chcialam być taka jak inni  „normalna”.Moje dziecinstwo nie było latwe, doznalam wielu ciezkich  traumatycznych sytuacji. Przemoc i agresja były na porządku dziennym w moim domu. Zaczelam ukrywac to co widze i staralam się dopasowac do sytuacji tak aby zasluzyc na miłość i dobre traktowanie. Jeszcze wtedy nie wiedzialam ze jest to część mojej drogi która sobie moja dusza  na to życie sama wybrala. Bylam przygotowywana do mojej misji zyciowej , sluzby ludziom.

Jako mloda kobieta zaczelam rozwijac zdolności medytacji duszy, a także utrzymania równowagi emocjonalnej. Wszystko poto aby być wsparciem dla moich klientów, podczas ich drogi do odzyskania lekkości bytu.

Dzis wiem, że...

Dzis wiem że moje Jasnowidzenie jest darem od Stworcy . To co widze  i przekazuje moim klientom  jest przekazem dla nich besposrednio  od Zrodla. Ja jestem tylko kanalem dla tych informacji.  Dzis jestem wdzieczna za to ze moge rozswietlac klientom  droge do przebudzenia.

Specjalizuję się w dziedzinie coachingu relacji, jestem trenerem transformacji i duchowym uzdrowicielem.

Jestem zwolenniczką nowoczesnej duchowości, za którą podąża porzucenie utartych idei oraz przestarzałych sposobów ograniczania miłości. Propaguję otwartą komunikację oraz chęć odkrywania własnego wnętrza na nowo.

Posiadam wieloletnie doświadczenie z pracą szamańską według Perry’ego Fostera, w intuicyjnym czytaniu kart Tarot, Lenormand, Anielskich, wspomaganych wahadełkiem. Jestem jednych z cenionych nauczycieli Reiki już od ponad 18 lat.

Poświęciłam całe doświadczenie zawodowe, aby pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują w wielu obszarach życia.

Ukończyłam wiele kursów

 pomagających w codziennej pracy z drugim człowiekiem, m.in.:

„Komunikacja bez przemocy” według Marshalla Rosenberga – 2007 rok.

„Bioenergoterapia” szkolenie u Pana A. Lewandowskiego, Jasnowidza uzdrowiciela, bioenergoterapeuty – 2008 rok.

Od 2003 roku pracuję także na stanowisku terapeuty zajęciowego z podopiecznymi cierpiącymi na problemy psychiczne w uniwersyteckiej klinice w Niemczech.

Moją pracę przyświeca jasny cel

odblokowanie system energetycznego moich podopiecznych, uwolnienie od panujących ograniczeń, które zakłócają równowagę na poziomie osobistym, partnerskim i zawodowym.

Poznaj moje metody!