O mnie

Już jako jako dziecko widziałam lub wiedziałam co się w najbliższej przyszłości wydarzy, Pomagałam  ludziom mówiąc im co mogą zrobić aby ich życie się poprawiło.Nie zastanawiałam się nad tym czy jest to słuszne i skąd to wiem. Poprostu to robiłam.Jeszcze wtedy nie wiedzialam ze jest to część mojej drogi która sobie moja dusza  na to życie  wybrała. Dary jasnowidzenia i medialność jakie otrzymałam na to życie  miały mi służyć do pomocy w rozświetlaniu innym ich wyzwań życiowych.Poprzez naturalny kontakt ze Źródłem dawałam wskazówki dotyczących  spraw które wydawały się bez wyjścia a nagle rozwiązywały się w sposób łatwy. Przez te wszystkie lata Bylam przygotowywana do mojej misji życiowej , slużby ludziom.Jako medium jasnowidzące jestem w stanie odczytać wszelkie informacje-jeśli tego sobie życzysz i poprosić świat duchowy o pomysły i inspiracje dotyczące różnych dziedzin życia, takich jak plan duszy czy powołanie. W ten sposób mogę wesprzeć Cię w zmianach zawodowych i pomóc Ci zyskać jasność w relacjach międzyludzkich.Wspólnie opracowujemy rozwiązania, usuniemy blokady

Jako mloda kobieta zaczelam rozwijac zdolności medytacji duszy, a także utrzymania równowagi emocjonalnej. Wszystko poto aby być wsparciem dla moich klientów, podczas ich drogi do odzyskania lekkości bytu.

Dzis wiem, że...

Dzis wiem że moje Jasnowidzeniei medialność jest darem od Stworcy . To co widze  i przekazuje moim klientom  jest przekazem dla nich besposrednio  od Zrodla. Ja jestem tylko kanalem dla tych informacji.  Dzis jestem wdzieczna za to ze moge rozswietlac klientom  droge do przebudzenia.

Specjalizuję się w dziedzinie coachingu relacji, jestem trenerem transformacji i duchowym uzdrowicielem.

Jestem zwolenniczką nowoczesnej duchowości, za którą podąża porzucenie utartych idei oraz przestarzałych sposobów ograniczania miłości. Propaguję otwartą komunikację oraz chęć odkrywania własnego wnętrza na nowo.

Posiadam wieloletnie doświadczenie z pracą szamańską według Perry’ego Fostera, w intuicyjnym czytaniu kart Tarot, Lenormand, Anielskich, wspomaganych wahadełkiem. Jestem jednych z cenionych nauczycieli Reiki już od ponad 20lat.

Poświęciłam całe doświadczenie zawodowe, aby pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują w wielu obszarach życia.

Ukończyłam wiele kursów

 pomagających w codziennej pracy z drugim człowiekiem, m.in.:

„Komunikacja bez przemocy” według Marshalla Rosenberga – 2007 rok.

„Bioenergoterapia” szkolenie u Pana A. Lewandowskiego, Jasnowidza uzdrowiciela, bioenergoterapeuty – 2008 rok.

Od ponad 20 lat  pracuję dodatkowo na stanowisku terapeuty zajęciowego a od 13 lat w uniwersyteckiej klinice w Niemczech na psychiatrie.

Moją pracę przyświeca jasny cel

odblokowanie system energetycznego moich podopiecznych, uwolnienie od panujących ograniczeń, które zakłócają równowagę na poziomie osobistym, partnerskim i zawodowym.

Poznaj moje metody!